R-LINK

Кермування підключеним автомобілем

Спокійна подорож

Розпізнавання голосу R-LINK

Розпізнавання голосу R-LINK

Перебуваючи за кермом, одним натисканням давайте голосові команди, щоб увімкнути навігацію та поїхати до місця призначення, подзвонити людям зі списку контактів/історії викликів або щоб запустити додаток Coyote Series. Перебуваючи за кермом, одним натисканням, після якого почуєте звуковий сигнал, давайте голосові команди, щоб увімкнути навігацію та поїхати до улюбленого місця — більше не треба чекати, поки штучний голос поставить вам запитання.

Read more

Еководіння Renault ECO2

Еководіння Renault ECO2

Підсумковий огляд ваших маршрутів, статистика та поради з кермування для оптимізації споживання палива.

Read more

Оновлення карт

Оновлення карт

Щороку в Європі змінюються 15 % доріг. Вирушайте в подорож спокійно: оновлення карт відбувається протягом 3 років після купівлі автомобіля.

Read more

Карти Європи в TomTom

Карти Європи в TomTom

Карти Європи покривають 45 країн, щоб ви отримали реальне уявлення про маршрут, навіть якщо рухаєтеся в тунелі. Зображення високої чіткості. Карти оновлюються через онлайн-магазин R-LINK Store до 4 разів на рік. У вас є карти Європи в новому Renault зі встановленою системою R-LINK Evolution? У такому разі ваші карти оновлюватимуться протягом 3 років.

Read more

Підключені послуги в автомобілі

Підключені послуги в автомобілі

Скористайтеся додатками, що адаптовані для безпечного кермування: поштовим клієнтом з можливістю читання листів вголос або додатком Coyote Series®, який попереджає вас в реальному часі про всі події на дорозі, які збирає спільнота Coyote. Завітайте до R-LINK Store.

Read more

Сенсорний екран діагоналлю 7 дюймів

Сенсорний екран діагоналлю 7 дюймів

Сенсорна технологія, яка використовується в планшетах. Гармонічно інтегрується до панелі приладів. Міцність екрану адаптована до особливостей автомобіля.

 

Read more

Послуги LIVE TomTom

Послуги LIVE TomTom

Повний пакет послуг протягом трьох років. Послуга TomTom Traffic , що в реальному часі стежить за 99 % дорожніх шляхів. Служба фіксує понад 350 мільйонів подій на дорозі щороку з точністю до 100 м та оновленням що дві хвилини. Очікуєте на доставку свого новенького Renault, оснащеного системою R-LINK Evolution? Ви можете безоплатно користуватися службами LIVE протягом 36 місяців. Завдяки службам LIVE отримуйте прогнози погоди в районах, через які проходить ваш маршрут, або в місці призначення, не відводячи очей від дороги. Доступна в режимі реального часу база даних дозволяє вам шукати цікаві місця.

Read more

Автомобілі, обладнані системою R-LINK

Вибрати свій автомобіль

Потребуєте допомоги?

* обов'язкове поле