R-LINK

Кермування підключеним автомобілем

Спокійна подорож

Розпізнавання голосу R-LINK

Розпізнавання голосу R-LINK

Перебуваючи за кермом, одним натисканням давайте голосові команди, щоб увімкнути навігацію та поїхати до місця призначення, подзвонити людям зі списку контактів/історії викликів. Перебуваючи за кермом, одним натисканням, після якого почуєте звуковий сигнал, давайте голосові команди, щоб увімкнути навігацію та поїхати до улюбленого місця — більше не треба чекати, поки штучний голос поставить вам запитання.

Read more

Еководіння Renault ECO2

Еководіння Renault ECO2

Підсумковий огляд ваших маршрутів, статистика та поради з кермування для оптимізації споживання палива.

Read more

Оновлення карт

Оновлення карт

Щороку в Європі змінюються 15 % доріг. Вирушайте в подорож спокійно: оновлення карт відбувається протягом 3 років після купівлі автомобіля.

Read more

Карти Європи в TomTom

Карти Європи в TomTom

Карти Європи покривають 45 країн, щоб ви отримали реальне уявлення про маршрут, навіть якщо рухаєтеся в тунелі. Зображення високої чіткості. Карти оновлюються через онлайн-магазин R-LINK Store до 4 разів на рік. У вас є карти Європи в новому Renault зі встановленою системою R-LINK Evolution? У такому разі ваші карти оновлюватимуться протягом 3 років.

Read more

Сенсорний екран діагоналлю 7 дюймів

Сенсорний екран діагоналлю 7 дюймів

Сенсорна технологія, яка використовується в планшетах. Гармонічно інтегрується до панелі приладів. Міцність екрану адаптована до особливостей автомобіля.

 

Read more

Автомобілі, обладнані системою R-LINK

Вибрати свій автомобіль

Потребуєте допомоги?

* обов'язкове поле